HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ


Firma HAMAR sp.j. jest aktywna na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych jako producent oraz dystrybutor profesjonalnych systemów zamocowań budowlanych.


hamar hq
hamar plant

hamar products
Od 25 lat sukcesywnie rozwijamy sprzedaż na rynku polskim i europejskim, dbając o zdobywanie trwałej opinii rzetelnego partnera oraz o rozwój wiarygodnej marki.
hamar stalowa hala
Swoją ofertę kierujemy do dystrybutorów, producentów materiałów budowlanych oraz firm z szeroko pojętego rynku montażu konstrukcji budowlanych.

Wieloletnia współpraca z naszymi odbiorcami i ich zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji i motywacją do dalszego rozwoju.
hamar quality
Z klientami pracujemy na zasadzie partnerstwa, proponując indywidualne rozwiązania technologiczne optymalizujące czas i koszty montażu. Jednocześnie dbamy o zachowanie wysokiej jakości dostarczanych elementów złącznych, zapewniających trwałość oraz estetykę wykonania na wiele lat.
hamar laboratorium
Stałe nadzorowanie procesu produkcyjnego naszych wyrobów, począwszy od zakupu surowca, poprzez proces technologiczny produkcji i pakowanie jest elementarną częścią naszej strategii i zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów.
hamar aprobata techniczna
Pozytywną ocenę parametrów technicznych naszych wyrobów poświadczają liczne aprobaty techniczne oraz certyfikaty Instytutów Techniki Budowlanej.                                Serdecznie zapraszamy do współpracy.