HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

logo Hamar

Kontroler / Kontrolerka dostaw

Zakres obowiązków:

  • Kontrola surowców, materiałów oraz wyrobów gotowych w procesie
  • Badania bieżące i okresowe w tym sporządzanie dokumentacji
  • Współpraca międzywydziałowa
  • Obsługa procesu reklamacji

Wymagania:

Szukamy osoby z:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Gotowość i brak przeciwwskazań do pracy w systemie zmianowym
  • Spostrzegawczość, skrupulatność, uważność na detale

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie będącej od 30 lat liderem w branży zamocowań budowlanych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Szkolenia rozwojowe
  • Praca w Gdyni - od poniedziałku do piątku
  • Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Parking dla pracowników
  • Bony żywieniowe
  • Karty przedpłacone
  • Nagrody okazjonalne
  • Dofinansowanie do okularów
  • Grupowe ubezpieczenie od NNW
  • Dogodna lokalizacja pracy – 8 min od SKM Gdynia Grabówek
  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • W tytule maila prosimy zawrzeć nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja
  • W treści CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
    (treść zgody poniżej)

Klauzula:
‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 7, moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz zgodnie z klauzulą informacyjną znajdującą się pod adresem: https://hamar.com.pl/pl/praca/klauzula-rekrutacja‘’