HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

logo Hamar

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży krajowej i zagranicznej

Zakres obowiązków:

  • Budowanie wraz z Zarządem strategii sprzedażowej i czynny udział w jej wdrażaniu
  • Obsługa stałych i pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski oraz za granicą
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi Klientami
  • Prowadzenie korespondencji handlowej oraz rozmów telefonicznych w j. angielskim i j. polskim
  • Przygotowanie ofert handlowych i ich archiwizacja
  • Wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Okazjonalne wyjazdy na targi i inne wydarzenia branżowe

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze stałych oraz pozyskiwaniu nowych Klientów - znajomość branży budowalnej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie we współpracy z działem logistyki
  • Znajomość procedur przewozów zagranicznych INCOTERMS , dokumentacji transportowej i odpraw celnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiegiem dokumentacji handlowej w obrocie zagranicznym
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientami
  • Nastawienie na rozwój, osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i skuteczność działania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie będącej od 30 lat liderem w branży zamocowań budowlanych
  • Realny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Motywacyjny, jasny system wynagrodzenia
  • Praca w biurze w Gdyni od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy
  • Niezbędne narzędzia do komfortowej pracy
  • Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Parking dla pracowników
  • Bony żywieniowe
  • Karty przedpłacone
  • Nagrody okazjonalne
  • Dofinansowanie do okularów
  • Grupowe ubezpieczenie od NNW
  • Dogodna lokalizacja pracy

  • W tytule maila prosimy zawrzeć nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja
  • W treści CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
    (treść zgody poniżej)

Klauzula:
‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 7, moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz zgodnie z klauzulą informacyjną znajdującą się pod adresem: https://hamar.com.pl/pl/praca/klauzula-rekrutacja‘’