HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

logo Hamar

Stażysta wsparcia technicznego w dziale handlowym

Główne zadania:

  • prezentacja właściwości użytkowych produktów Hamar
  • wykonywanie opracowań technicznych, sporządzanie raportów, rysunków technicznych
  • badanie rynku w zakresie podstawowych produktów konkurencji

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego lub w trakcie studiów
    (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub inżynieria materiałowa)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi Pakietu MS Office, AutoCAD, Edraw Max
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania, inicjatywy w działaniu i komunikatywności

Oferujemy:

  • płatny staż
  • poznanie nowoczesnych technik montażu w budownictwie
  • pogłębienie wiedzy i zdobycie umiejętności praktycznych
  • połączenie nauki ze zdobywaniem doświadczenia
  • ubezpieczenie grupowe

W mailu z nazwą stanowiska w tytule załącz koniecznie:
1. CV wraz z klauzulą odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych (treść zgody poniżej)
2. List motywacyjny - dlaczego to Ty jesteś naszym najlepszym wyborem?

Klauzula:
‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 7, moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Stażysta wsparcia technicznego w dziale handlowym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz zgodnie z klauzulą informacyjną znajdującą się pod adresem: https://hamar.com.pl/pl/praca/klauzula-rekrutacja‘’