HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

grafika-praca

logo Hamarwww.hamar.com.pl

Hamar sp.j. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży profesjonalnych systemów zamocowań dla budownictwa i przemysłu.
Początki firmy sięgają roku 1993, a zdobyte przez nas doświadczenie oraz uznanie dla jakości naszych markowych wyrobów, pozwalają nam poszczycić się silną pozycją na rynku krajowym i europejskim.
Dobór i jakość użytych elementów złącznych ma kluczowe znaczenie w procesie projektowania i montażu konstrukcji. Dlatego też uznanie i rozpoznawalność marki HAMAR® przekłada się każdego roku na wzrost ilości obsługiwanych projektów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: MŁODSZY ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Gdynia

Dodano: 21-09-2016

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie techniczne działu sprzedaży
  • udział w tworzeniu dokumentacji projektowych i szkoleń
  • wykonywanie testów i prób wytrzymałościowych zamocowań na budowie
  • analiza dokumentacji technicznych i tworzenie zestawień porównawczych produktów
  • udział w targach i prezentacjach
  • współpraca z biurami projektowymi w zakresie doboru zamocowań technicznych

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego  (kierunek: mechanika i budowa maszyn lub inżynieria materiałowa)
  • znajomości technik pomiarowych i rysunku technicznego
  • znajomości obsługi Pakietu MS Office, AutoCAD
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • komunikatywności
  • dyspozycyjności

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w branży technicznej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilną formę zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań

z dopiskiem "MŁODSZY ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH"

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. Nr 133, poz. 883)".