HAMAR SP.J. 81-061 Gdynia ul. Hutnicza 7 e-mail: biuro@hamar.com.pl
Tel.: (+48 58) 663 73 53, 663 75 25, 663 77 17 Fax: (+48 58) 663 77 19
TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

Klientami Hamar Sp.J. mogą być wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U. 2004 nr 173 poz. 1807 z późn. zm.).

POLITYKA DOSTAW

Hamar Sp.J. podejmuje wszelkie działania w celu najlepszej obsługi każdego Klienta. Jednak nie ponosi odpowiedzialności za występujące opóźnienia  w dostawie przesyłek realizowanych za pośrednictwem  firm spedycyjnych/kurierskich, a także za uszkodzenia przesyłek powstałych na skutek działania firmy spedycyjnej/kurierskiej. Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki w momencie odbioru, w obecności pracownika/kuriera firmy spedycyjnej. W razie uszkodzenia przesyłki Klient niezwłocznie zgłasza stosowną reklamację firmie przewozowej oraz o zdarzeniu pisemnieinformuje Hamar, e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer +48586637719. Ewentualne reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas przewozu będą rozpatrywane wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę w dniu dostawy przesyłki.

Zasady korzystania z witryn internetowych www.hamar.com.pl i www.zamocowania.com.pl należących do Hamar Sp.J.:

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Hamar Sp.J. nigdy nie przekazuje, ani nie udostępnia stronom trzecim informacji pozyskanych podczas współpracy z innymi podmiotami. Informacje te traktowane są zawsze jako poufne i pozostają wyłącznie do dyspozycji Hamar Sp.J. Jednocześnie wszystkie informacje dostarczone do Hamar Sp.J. za pośrednictwem witryn internetowych pozostają własnością Hamar Sp.J.

ZNAKI TOWAROWE I PRAWA AUTORSKIE

Logo Hamar

logo Hamar

a także marki produktów:
są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Hamar SP.J. w Polsce i/lub innych krajach.

jest znakiem towarowym zastrzeżonym firmy Phillips Screw Co.
jest znakiem zastrzeżonym Instytutu Techniki Budlowlanej


Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na łamach witryn internetowych
Hamar Sp. J. są - o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej - chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody Hamar Sp. J.


INFORMACJE O PRODUKTACH
Nie wszystkie produkty, o których informacja została umieszczona na łamach witryn internetowych Hamar Sp.J.,
są dostępne w sprzedaży w danym momencie. Ponadto produkty mogą podlegać modyfikacjom w stosunku do stanu, w jakim zostały opisane w witrynach Hamar Sp.J.


OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wszelkie informacje, opublikowane w dowolnej formie na łamach witryn internetowych Hamar Sp.J. przedstawione zostały w stanie istniejącym na chwilę obecną. Hamar Sp.J. nie daje gwarancji co do dokładności oraz kompletności prezentowanych informacji, a także nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne braki, czy błędy we wspomnianych informacjach.